Jurismi
- Kas kopīgs NLO un jaukiem juristiem? - Par tiem vienmēr var dzirdēt, bet nekad nevar ieraudzīt.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Uzturlīdzekli
Ilse Ilse, 31.08.2014. 11:14
Labdien!
Mums ir tāda situācija, mans tagadējais vĆ®rs 3,5 gadus atpakaļ izšķīrās un tiesa tikai izšķīra, bet uzturlĆ®dzeklus nepiesprieda, jo meita dzīvoja pie vecvecākiem! Tad mēs sākam vecvecākiem maksāt 100€ mēnesi ar norādi uzturlidzekli uz mana vīra meitu! Parzinot to bijusī sieva uzreiz paņēma meitu pie sevīm un pateica ka grib uz sava konta saņemt 100€ tā arī darījām, skaitījām katru mēnesi regulāri bez kavejumiem 100€ no 28-30 datumam! Laiks gāja, mans virs ir pašnodarbināts un samazinājās ienākumi un maksāt 100€ vairs nevarējām un sākam maksāt 50€ mēnesī lidz uzlabosies finansiālais stāvoklis! Bijušo sievu tas neapmierināja, kaut atkārtošos tiesa bija vispār nepiespriedusi uzturlīdzekļus un visu laiku maksāja labprātīgi! Tagad no 2014 gada februāra ir 96€ un bijusī tiesājas un mums piesprieda tagad oficiāli 96€ mēnesī jo meitiņai tagad 12 gadi, bet viņa vel grib pa virsu uzturlīdzekļu parāda atmaksu uzreiz tas ir apmēram 350€, mums nav tādas naudas uzreiz un mēs katru mēnesi parskaitam 5€ ka uzturlīdzekļu parāda atmaksu un + 96€ pēc sprieduma!
Mans jautājums vai bijusī sieva var kaut ko iesākt vel ? Vai mēs drīkstam turpināt maksāt 5€ mēnesī ka uzturlīdzekļu parāda atmaksu vai tas ir par maz?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi