Jurismi
Tiesa. Prokurors vaicā apsūdzētajam: - Apsūdzētais, paskaidrojiet, kāpēc, pirms atvērt lādīti, jūs nogalinājāt kurlo večiņu, kas gulēja otrā istabā? - A uz lādītes bija uzrakstīts: "Atvērt pēc manas nāves"...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai varu pieprasit lielakus alimentus?
Viktorija Veselova, 03.09.2014. 11:01
Labdien! man tads jautajums,2013 gada novembri pieprasiju pie bijusa alimentus-(nesam precejusies) pieprasiju 140 eur bet tiesa piesprieda 100 euro. tagad vins ir mainijis darba vietu un sanem lielaku algu 450 eur. vai es varu pieprasit lielakus alimentus? bernu vins nav redzejis jau gandriz gadu un pat neinteresejas par vinu. Pati nestradaju,saksies mazai darzins nezinu ka iztikt.No vina nekadas palidzibas. cik es varu pieprasit alimentus ar vina algu? vins vel ir apgadniegs savam nepilngadigajam bralim.
Juris Bārtulis, 07.09.2014. 20:44
Jā, protams, Jūs varat lūgt tiesu palielināt piedzenamo uzturlīdzekļu apmēru.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi