Jurismi
Tas bijāt Jūs vai Jūsu brālis, kas tika nogalināts karā?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kopīpašums
Inese B, 25.09.2014. 16:06
Labdien!Mana situācija: dzīvoju privātmājā, kura sadalīta divos stāvos (dzīvokļos). Otrā stāva kaimiņš regulāri nopludina manus vannasistabas griestus. Jautājums - vai griestu remontu varu pieprasīt no kaimiņa?Kaimiņš savā otrajā stāvā izlēmis celt terasi, kas atrodas uz manas verandas jumta. Kamēr viņš domāja ko un kā celt, noņēma jumta apdari un atstāja..rezultātā manas verandas griesti pie lieliem lietiem tecēja un šobrīd ir jāremontē.. Kā rīkoties? Vai griesti ir kopīpašums?Kā ir ar sētu? Mūsu sēta ir nožogota ar vārtiem, taču sētu apkojam un uzturam tikai mēs, ne otrā stāva kaimiņš. Paldies.
Juris , 27.09.2014. 23:16
Par sabojātajiem griestiem un verandu jāprasa zaudējumu atlīdzība. Kopīpašums ir visa teritorija, tātad no kaimiņa var prasīt arī pusi no sētas uzturēšanas izmaksām.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.