Jurismi
Ir divu veidu juristi – tie, kas zina likumus, un tie, kuri pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
NĪ iegāde
Zanda Vilciņa, 08.10.2014. 09:28
Labdien,
Noskatījām īpašumu-māju un vienojāmies ar pārdevēju par cenu,kā arī vienojāmies,ka īpašumam tiks sakārtoti dokumenti par pārdevēja līdzekļiem(māja bija nelikumīgi renovēta,bez projekta) ,2014.gada 1.maijā vienojāmies ar pārdevēju noslēdzot rokasnaudas līgumu,ka līdz 2014.gada 30.jūnijam dokumentiem jābūt kārtībā un viņam tiek samaksāta atlikusī nauda par īpašumu.

Paralēli šī darījuma kārtošanas laikā mēs tirgojām savu īpašumu, par ko mājas pārdevējs bija informēts.Bija jau pagājis rokasnaudas līgumā minētais termiņš 30.jūnijs,bet dokumenti vēl nebija nokārtoti,savu īpašumu mēs jau bijām pārdevuši,tāpēc loģiski to vajadzēja arī pēc iespējas ātrāk atbrīvot.2014.gada 12.jūlijā mutiski vienojāmies ar mājas pārdevēju,ka varam ievākties mājā(to arī izdarījām),bet viņš turpina kārtot dokumentus.Nu ir pienācis jau oktobris beidzot dokumentu kārtošana drīz būs beigusies,tiek gatavota jaunā inventerizācijas lieta.


No pārdevēja saņēmu e-pastu,ka viņš grib lai mēs viņam sedzam viņa īres izdevumus par laika periodu no brīža kā mēs ievācāmies viņa īpašumā un viņam nācās īrēt citu dzīvesvietu.Šāda vienošanās mums nav bijusi pat ne mutiska,kā arī rokasnaudas līguma termiņš ir vairāk kā trīs mēnešus pāri no noslēgtā termiņa(viņa vilcināšanās un neizdarības dēļ)Šos īres izdevumus segt viņš mums pamato ar to,ka mēs esot pārāk daudz interesējušies par papīru kārtošanas gaitu un tas viņam esot izmaksājis 3 reizes dārgāk kā bija domājis.

Tā kā no bankas man ir garantijas vēstule par kredīta piešķiršanu konkrētā NĪ iegādei,un tēma par īpašuma iegādi vēl jo projām ir aktuāla īsti negribās ar viņu sastrīdēties,lai viņš neizdomā, ka beigās īpašumu mums nepārdos.

Kā mums rīkoties?Jo viņam nav likumīgu tiesību mums kaut ko prasīt maksāt papildus.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi