Jurismi
- Kāda atšķirība starp labu advokātu un lielisku advokātu? - Labs advokāts pazīst likumu. Lielisks advokāts pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kasācijas tiesvedība
Iveta Leibuka, 23.10.2014. 00:14
Kāds,lūdzu varētu izskaidrot.
2013.gada bērna tēvam tiesa piesprieda maksāt katru mēnesi uzturlīdzekļus 90.00ls.Cilvēks godīgi ir maksājis kad līdz brīdim uzzin ka tajā pašā gadā uzreiz pēc mēneša prasītāja ir vērsusies LR Augstākajā tiesā ar kasācijas sūdzību pret Rīgas rajona tiesas 2013.gada spriedumu prasītāja maza apmēra prasībā pret atbildētāju par uzturlīdzekļu piedziņu.Rīcības sēdes lēmums ir atnācis 2014.gads 17.oktobrī. Kur ir teikt ka ir atteikums ierosināt kasācijas tiesvedību. Atbildētājs šokâ par saņemtu vēstuli jo neko nav zinājis.Kā arī liets ir nosūtīta atpakaļ uz rīgas rajona tiesu.Šodien ar atbildētāju sazinâjās prasītājas adv. kurš ir neizpratnē kapēc rīgas rajona tiesa ir uzaicinājusi uz tiesas sēdi prasītāju.
Jautājums kapēc prasītāja ierosina kasācijas tiesvedību ja viņas prasība pirmsjā instancē tika apmierināta daļēji-prasīja 100ls dabūja 90.00ls.
Kas varētu būt par pamatu ka rīgas rajona tiesa ir ierosinājusi tiesvedību šajā lietā ja ne atbildētājs ne prasītāja neko nezina?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.