Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
parada piedzina
Roberts Kuplovs, 01.11.2014. 23:46
Labdien,interesee tāda lieta- tika aizdota nauda pazīstamam cilvekam ,bez līguma ,bet ir Facebook sarakste kur viņš atzīst parāda esamību, procentus un atgriešanas laiku, ir mans bankas pārvedums viņam ar noradi aizdevums līdz septembrim un ir 1 liecinieks. Kā man rīkoties ,iespejamās darbības?
Iepriekš paldies!
Juris , 02.11.2014. 15:24
Jānosūta rakstiska pretenzija ar norādītu termiņu parāda samaksai, brīdinot, ka nesamaksāšanas gadījumā tiks uzrēķināti procenti un sniegta prasība tiesā. Ja parāds nepārsniedz 2100 euro, tad tā ir maza apmēra prasība, kurai tiesā ir vienkāršota izskatīšanas kārtība.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.