Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Alimenti
Lāsma Abricka, 02.11.2014. 20:46
Situācija tāda, ka vīrietis iepriekš tikās ar sievieti, attiecības nebija nopietnas, vairāk tās bija miesiski sakari. Vīrietis labi zināja, ka paralēli sieviete to pašu dara ar citiem vīriešiem. Visu šo attiecību rezultātā pieteicās bērns. Sieviete paziņoja, ka bērns ir konkrētā vīrieša un viņiem ir jāprecas, jo sieviete palikusi stāvoklī. Tā kā viņi dzīvoja vienā ciemā, baumas izplatījās ļoti ātri. Sievietes radinieki izvērtējot vīrieša turīgumu paspēja palielīties, ka meita precēsies ar bagāta zemnieka dēlu. Nekas tālāk par runām neaizgāja, jo vīrietis saprata, ka sieviete palikusi stāvoklī, sākusi izmantot viņa statusu. Pagāja divi gadi, kad beidzot pienāca brīdis, kad atnāk tiesas pavēsts ar lūgumu ierasties tiesā, noskaidrot paternitāti un maksāt alimentus. Ir rakstisks pierādījums, kur sieviete atzīstas, ka bērns viņai bija nepieciešams, lai noturēt tieši šo vīrieti. Pastāv liela iespējamība, ka šī sieviete pati nav pārliecināta, kas ir tēvs. Pieņemsim, ka viņš ir tēvs, paternitātes tests tika veikts. Vai viņam ir iespējams,pierādīt tiesā, ka šī sieviete ļaunu nolūku dēļ, lai iedzīvotos uz citu rēķina ir apzināti palikusi stāvoklī?
Juris , 02.11.2014. 22:38
Lai cik ļauni būtu bijuši sievietes nolūki, viņa tomēr bez vīrieša palīdzības nevarēja palikt stāvoklī. Bērna tēvam ir pienākums uzturēt savu bērnu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.