Jurismi
- Kāda ir advokāta definīcija? - Pilna mute ar dzīves atbalsta sistēmu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Lūdzu skaidrojumu sakarā ar preču garantijas izpildīšanu
Varis Jaunošāns, 06.11.2014. 10:55
Ir situācija: iegādātā piem. datorkomponente saplīst garantijas ietvaros. viņa tiek mainīta pret jaunu (uzsveru - jaunu, nelietotu, neremontētu, neatjaunotu). kur vairums veikalu mūsu valstī uzstāj uz to, ka garantija šim produktam netiek pagarināta, bet tiek turpināta no iepriekšējā produkta iegādes brīža.
respektīvi, ja komponentei ir doti 2 gadi. vecā komponente piem. nostrādājusi 1 gadu, samainot šo produktu garantijas ietvaros pret pilnīgi jaunu, man vēl ir palicis tikai 1 gads.

Un te jautājums - vai viņiem būtu ar šo nelietoto-jauno komponenti jādod jauna pilna garantija - jo produkts ar savu raksturu taču ir jauns ar visu no tā izrietošo.

Lūdzu komentārus kurš ar šo procesu ir saskāries! Kuram tad ir taisnība - veikaliem, nedodot uz nomainītu pilnīgi jaunu preci jaunu garantijas laiku. Vai tomēr viņi rīkojas nekorekti un šī garantija viņiem ir jāpagarina.

Jau iepriekš sirsnīgs paldies!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.