Jurismi
Kas amerikāņiem ir vislielākā traģēdija ? - Vislielākā traģēdija ir tad, kad pilna lidmašīna ar advokātiem iegāžas jūrā un ... izrādās, ka divas vietas tomēr ir bijušas tukšas!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pagaidu aizsardzība pret vardarbību
Maris Kakts, 16.01.2015. 00:40
Sveiki .
Ja ir pārkāpts (skaidrā prātā un agrāk neesmu krimināli sodīts) 168.1 pants par pagaidu aizsardzība pret vardarbību dzīvesvietā kurā esmu dzīvojis kopš bērnības un deklarēts kopš bērnības un nav citas dzīvesvietas ir attaisnojams ? Man lika parakstīt tiesas lēmumu (tiesas lēmums tika pieņemts bez manis)kuram es nepiekrītu jo neesmu to izdarījis un izlika mani 30min laikā no mājas ziemas laikā,bez jebkadiem iepriekšējiem brīdinājumiem un paskaidrojumiem ! Tas likums attiecas uz tādiem kas patiešām škandalē,dzerstās un nazi virs galvas lido,bet manā gadijumā nekas tāds nebija vienkārši bija jādabūn mani no mājas ārā,lai to varētu pārdot .
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.