Jurismi
Kādā advokātu birojā pie sienas karājas glezna, kas pietiekami skaidri parāda šīs profesijas būtību: divi vīri strīdas par to, kam pieder govs: viens velk govi aiz ragiem, otrs – aiz astes, bet advokāts pa to laiku govi mierīgi slauc…
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Auto novietošana kopīpašuma pagalmā.
Artūrs Millers, 23.03.2015. 15:17
Dzīvojam 4. dzīvokļu mājā, Rīgā. Pagalms ir privātīpašums 3 dzīvokļu īpašniekiem. Ceturtais nevēlas ne par ko maksāt, bet izmantot pagalma komfortu.
Vai Mums ir tiesības aizliegt viņam turēt automašīnu pagalmā un izmantot pagalma teritoriju? Vai arī Mums ir tikai un vienīgi jānodrošina piekļūšana mājai pa gājēju celiņu caur gājēju vārtiņiem?!
dipl.iur. Iveta Nestere, 21.04.2015. 16:46
Viņam pieder tikai mājas daļa un nevis zemes daļa, respektīvi, zeme nav kopīpašumā un lai to izmantotu ir jābūt zemes kopīpašnieku atļaujai to darīt. Jā, jūs varat viņam liegt novietot savu automašīnu savas zemes.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.