Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
european business number
Lāsma Liepiņa_Ančuka, 24.03.2015. 19:10
Saņēmu vēstuli ar tādu kā anketu , kur jāizpilda dati par man piederošo firmu -nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese , domāju , ka vienkārši kaut kāda informācija eiropas savienībai, parakstīju , apzīmogoju , aizsūtīju. Pēc pāris nedēļām atnāca vēstule ar rēķinu 677 eur , izrādās esmu parakstījusi līgumu, ar kuru vēlos , lai manu uzņēmumu iekļauj kaut kādā reklāmas saitā Eiropā.Vēstule nāk no Vācijas , Hamburgas. Protams , ka nevēlos maksāt un saņemt šos pakalpojumus , nekur papīros neatradu ,kā atteikties no pakalpojuma, tikai rakstīts , ka viss notiek pēc Vācijas likumdošanas. Vai tiešam esmu pilnīgi iekritusi , ko man darīt,, ja zināt ,lūdzu , atbildiet.
Juris , 26.03.2015. 12:46
Neko nemaksājiet; ja viņi grib, lai tiesājas.
Katrīna Kiršpile, 27.04.2015. 11:57
Labdien! Iekritam uz to pašu, diemžēl, uzzināju, ka nevajadzēja parakstīt, kad vēstule jau aizgāja... Saņēmam jau 2. atgādinājumu ar soda %. Vai tiešām ignorēšana palīdzēs?
Roberts Pivkins, 01.12.2015. 12:38
Identiska situācija, Sākotnējo vēstuli lasot bīja minēta bezmaksas reģistrācija, tagat ir rēķins. Atbildējām kad saskatām krāpniecisku darbību viņu rīcībā un esam spiesti griesties pēc palīdzības tiesībsargājošās instancēs.Atbilde: Mēs Esam saņēmuši pakalpojumu ar print skrin no kaut kādas lapas un par to jāmaksā un termiņš.

Vai kādam, Lūdzu, ir priekšlikumi, kā ātrāk un nesāpīgāk no šiem krāpniekiem tikt vaļā ?
Marina Rota, 18.10.2016. 15:00
Labdien, vai kāds tika vaļā no šās kantoras?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.