Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Palidziet saprastas likuma panta teikumu
Deniss Račiks, 06.05.2015. 10:40
Uz kaitējuma atlīdzību nav tiesību personai, kura saņem citas valsts invaliditātes, vecuma, izdienas vai apgādnieka zaudējuma pensiju.

Jautājums: Kas ir domāts zem "citas valsts"?
Mana izpratne ja ir rakstīts likumā citAS (ar -as) valsts - tas ir ārpus Latvijas valsts pensijas, jo ja runa ietu par Latviju - būtu rakstīts citU (-U) valsts... Vai man ir taisnība???
Juris , 06.05.2015. 21:55
Jā, tieši tā arī domāts - citas valsts, piemēram, Krievijas. Ja pieņemtu, ka runa varētu būt par citām pensijām Latvijas valstī, tad vārdiem "citas" un "pensiju" būtu bijis jābūt saskaņotiem gan locījumā, gan skaitlī.
Deniss Račiks, 07.05.2015. 02:59
Paldies!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.