Jurismi
Kādā advokātu birojā pie sienas karājas glezna, kas pietiekami skaidri parāda šīs profesijas būtību: divi vīri strīdas par to, kam pieder govs: viens velk govi aiz ragiem, otrs – aiz astes, bet advokāts pa to laiku govi mierīgi slauc…
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Iesniedzu prasibu tiesa par paterniti.Uztaisijam analazies.Kadel uz nakamo tiesu atsutija tikai pavesti,bet par rezultatiem neko?
Juris , 06.05.2015. 22:11
Rezultāti ir lietas materiālos, ar kuriem jums vajadzētu iepazīties līdz tiesas sēdei. Citādi tiesas sēdē pretējā puse rezultātus interpretēs pa savam, un jūs nespēsiet šos argumentus atspēkot.
Kristīne Libere-Podzorova, 22.05.2015. 11:05
Rakstat pieprasījumu tiesai, lai Jums atsūta. Jums arī ir iespēja aizbraukt uz tiesu un iepazīties ar slēdzienu. Tiesai nav pienākums Jums sūtīt tādus dokumentus bez pieprasījuma. Tiesa ir pasīva.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi