Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mājokļu galvojumu programma Altum
Ineta Zviedre, 06.05.2015. 22:09
Šīs programmas ietvaros galvojums tiek sniegts par aizdevumu dzīvojamās telpas iegādei. Vai dārza māja, kurai ēkas kadastrālās uzmērīšanas lietā kā galvenais lietojums norādīts, ka tās galvenais lietošanas vieds ir viena dzīvokļa māja ir uzskatāma par dzīvojamo telpu?
dipl.iur. Ingus Mats, 15.05.2015. 12:28
Dzīvojamā platība ir saprotama jebkāda platība, kas ir speciāli tam aprīkota, un nodrošina dzīvošanai nepieciešamās prasības. Kad tiek piešķirts telpām lietošanas statuss, tad šādu atzinumu sniedz eksperti, kuri attiecīgi arī izvērtē dabā apstākļus. Jautājums ir cits, vai šādu kadastrālās uzmērīšanas komisijas ierakstu var uzskatīt par eksperta atzinumu?! Vajadzētu to iesākumā noskaidrot. Cik zinu, tur apakšā ir jābūt reālām projektam, būvinspekcijas atzinumam utt.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.