Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
appludināts zemākesošais dzīvoklis
gints renos, 19.05.2015. 10:57
labdien! varbūt kāds var palīdzēt.... Pērnā gada notika apakšējā dzīvokļa nosacīta apludināšana,kā rezultātā viņu apdrošinātāji "ergo insurance se latvijas filiāle" vēlas piedzīt no manis 1600 euro.Dzīvoklī,dzīvo vecāmmama un viņai plīsa tualetes ūdens truba,tika aizgriests ūdens,izsaukts santehniķis kas salaboja.Kaimiņi vērsas apdrošināšanā.Pie appludinātā dzīvokļa apskates un mantas bojājumu noteikšanas netika pieaicinātā dzīvokļa saimniece vai dzīvoklī dzīvojoša vecmmama.Ka rezūltātā tika atsūtīta soda summa kas jāsamaksā.Musu dzīvokli apdrošinātāji neskatijās no kurienes ūdens nācis.
Vai ir kāds juridisks pamatojums cīnīties , lai nemaksātu šo summu? ja kādam ir pieredze šajā vai kā savādāk, tad dodiet ziņu. Paldies jau iepriekš!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.