Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Šķīrējtiesas darbības atjaunošana
dipl.iur. Ralfs Nemiro, 19.05.2015. 15:25
Sveiki juristi, pašlaik tiek atjaunota vienas šķīrējtiesas darbība pamatojoties uz Šķīrējtiesu likumu, ja Tu atbilsti šī likuma prasībām, piedāvājam kļūt par šķīrējtiesnesi.
Amats nav apmaksājam, taču gadījumā, ja tiesā nonāks Tava lieta par honorāru varēs vienoties.
Ja Tevi tas interesē uzraksti man ziņu. Nepieciešamo tiesnešu skaits ir pavisam neliels!
Ziņā lūdzu uzrakstīt savu izglītību un pieredzi jurista darbā (vismaz 3 gadi)
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi