Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mediators
Kristīne Davletšina, 04.06.2015. 15:20
Labdien,man tāds jautājums,es iesniedzu tiesā pieteikumu par laulības šķiršanu,man atnāca vēstule,ka jāveic labojumi,t.i. sakarā ar mediāciju,(ko tik neizdomā,tagad tik uzzināju,kas tas tāds ir :D )bet kāda mediācija,ja es nezinu kur atrodaas mans vīrs un to kad mēs nedzīvojam kopā jau septiņus gadus un viņš nemaz arī nenāktu uz tādu,jo man ir pateicis ,gribi šķirties,tad rīkojies!ko man rakstīt pieteikumā sakarā ar to mediāciju
Juris , 04.06.2015. 23:55
Jums vienkārši jāinformē tiesa, ka mediācija nav nepieciešama. Tas ir saistīts ar grozījumiem Civilprocesa likumā, ar kuriem ieviesa obligātu papildus punktu prasības pieteikumā par mediāciju - jānorāda, vai grib tādu vai nē. Ja to nepiemin, tad tiesa to norāda kā trūkumu, kas jānovērš.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi