Jurismi
Es Jums vis laiku saku - pienāciet rīt, bet Jūs visu laiku nākat šodien
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai ir kāds likums par pieļaujamo kredīta atmaksas summu kas atkarīga no kredītņēmēja ienākumiem? Cik % var būt ikmēneša maksājums, ja saņem minimālo?
Juris , 28.06.2015. 21:25
Kredīts jāatmaksā saskaņā ar noslēgto līgumu. Ja nemaksā kredītu, tad tiek veikta piespiedu piedziņa, ko veic zvērināts tiesu izpildītājs, un tādā gadījumā parādniekam ir jāpaliek naudas līdzekļiem minimālās algas apmērā.
Deniss Račiks, 29.06.2015. 10:07
Lasam jautājumu!!!
1) Tāda likuma nav, kas piesaista atmaksas summu ar ienākumiem!
Bet ja uzsākta piespiedu piedziņa tā ir ne mazāk par 30%, bet ja vairāki kreditori var būt 50% no ienākumiem. Labākais risinājums panākt vienošanas par iespējamo atmaksas summu (kaut 10Euro mēnesī)
2) Atmaksas summa atkarīga no iespējām. Bet tas nemaina pienākumu pildīt līgumu! Piedziņu nevar vērst uz summām kas ir mazāk par minimumu... (Bet bankas konti būs nobloķēti, un darba devējs saņems no ZTI "vēstuli" par piespiedu piedziņu)
dipl.iur. Iveta Nestere, 09.09.2015. 12:29
LR Civilprocesa likuma 594.panta 1.daļas 3.punkts.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.