Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Meklēju juristu nekustāmo īpašumu jopā
Olga Zu, 10.07.2015. 10:58
jomā... :) Situācija tāda, ka mums ir 7. dzīvokļu māja, kas sadalīta dzīvokļu īpašumos. Pie mājas ir paliels zemes gabals (pieder domājamās daļās pašiem dzīvokļu īpašuma īpašniekiem, t.i. privatizēts kopā ar dzīvokļiem). Garkalnē, lai veidotu jaunu zemes gabalu, jābūt vismaz 1200 m2 zemes katram. Ir ideja nodalīt daudzīvokļu māju kopā ar kādiem 1600 m2 zemes no visa zemes gabala, bet atlikušo zemes gabalu sadalīt starp kopīpašniekiem tā, lai katram tiktu vismaz 1200 m2. Man nav zināms, cik tālu tas ir iespējams, kāds likums mūsu situāciju regulēs. Dome atļāva izstrādāt detālplānojumu, bet ļoti bail, ka var nesanākt tā, ka grib kopīpašnieki. Labprāt saņemtu konsultāciju, labāk Juglas-Teikas-Pļavnieku pusē.
Olga Zu, 10.07.2015. 11:17
P.S. Var pa visu Rīgu, protams. Izskatīšu visus variantus,jo situācija sarežģīta. Uz funkcionāli piesaistīta zemes gabala uzbūvēju vēl vienu dzīvojāmo māju (bet ir noteikta zemes lietošanas kārtība, izbūvēju uz sev piešķirtā zemes gabaliņa, bet vai nu tas ko maina?)
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi