Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dokumentācija iespējas
Jānis Upenieks, 11.08.2015. 21:57
Es (juridiska persona)veikaliem savu ražojumu plānoju pārdot (unikālas formas iepakojums) . Bet fakts, ka šī prece ir ar zināmu risku to nespēt realizēt.
Kādus dokumentācijas variantus es varu piedāvāt veikala īpašniekiem, lai daļēja vai pilna samaksa par preci man varētu tikt pārskaitīta tikai pēc realizācijas?
Vai arī preces atgriešana, bez vērā ņemama ieguldījuma?
dipl.iur. Daiga Pirogova, 19.08.2015. 20:37
Līgums par realizāciju, kur viss tiek atrunāts (piegāde, apmaksas nosacījumi, preču atgriešana utt.) + pavadzīme.
Tas arī ir tas, kas Jums ir nepieciešams.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi