Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Atlūgums pēc tam slimības lapa.
Elizabete St, 20.08.2015. 11:27
Sveiki!
Esmu darbā uzrakstījusi atlūgumu un jānostrādā līdz 1.septembrim.
Atradu jaunu darbu un ar darba vadītāju sarunāju,ka no 24.Augusta varu sākt stādāt jaunajā darba vietā, bet tagad viņš man pasaka,ka tomēr man jāstrādā līdz 1.septembrim. Vai varu paņemt slimības lapu un sākt strādāt jaunajā darba vietā?
Deniss Račiks, 25.08.2015. 11:58
:) Atļaušos uzdod Jums jautājumu: Ko nozīme "slimības lapa"?
Pareizāk tas ir "DARBA NESPĒJAS LAPA"!!! Jūs neesat spējīga veikt algotu darbu, attaisnojošs dokuments darba līguma norādīto saistību nepildīšanai... Tātad otrais jautājums - kā Jūs atnāksiet strādāt esot slima uz citu darbu?
Ja es, būtu Jūsu darba devējs, uzzinot par tādu - noteikti pieprasītu no Jums atlīdzināt zaudējumus, un pie reizes pārbaudīt ārstu kurš izsniedza tādu slimības lapu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi