Jurismi
Uz ceļa saskrienas akls trusītis un akla čūska. Čūska aptausta trusīti un saka: - Tu esi mīksts un pūkains, tev ir atkārušās ausis, tu noteikti esi trusītis. Trusītis aptausta čūsku un saka: - Tu esi gļotains, mazām actiņām un ložņā. Tu noteikti esi jurists.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pretenzijas pret darba kvalitāti, ja nav veikta samaksa
Evita Lejiņa, 03.09.2015. 21:12
Kā ir iespējams atrisināt šādu problēmu- Pasūtītājs nav veicis samaksu par veiktiem būvdarbiem. Pagājuši 10 mēneši kopš darbu pieņemšanas - nodošanas akta parakstīšanas. Tagad Pasūtītājs sāk izteikt pretenzijas par darbu izpildes kvalitāti, iespējams, ka atsevišķi aizrādījumi tiešām ir adekvāti, taču vai Pasūtītājam vispār ir tiesības izteikt pretenzijas, ja nav veikta apmaksa?
Juris , 03.09.2015. 21:53
Pasūtītājs nevar izteikt pretenzijas, ja ir parakstījis pieņemšanas - nodošanas aktu, ar ko viņš ir apliecinājis, ka darbi ir paveikti pienācīgā kvalitātē. Jāsūta pasūtītājam pretenzijas par neveikto samaksu un jāgatavo pieteikums tiesai.
Evita Lejiņa, 03.09.2015. 21:57
Izpildītājam saglabājas darbu izpildes kvalitātes garantija uz 24 mēnešiem. Lai gan tieši tur jau tas absurds - pieprasa novērst defektus, bet nav samaksāts. Uz kādiem CL pantiem būtu vērts Izpildītājam atsaukties?
Juris , 05.09.2015. 22:20
Pirmkārt jau CL 1587.p., vienlaikus pieminot atbilstošos līguma punktus.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.