Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Ceļu satiksmes pārkāpumi ārvalstīs
Andris Bitenieks, 06.10.2015. 10:07
Labdien.
Sakiet, lūdzu kā notiek administratīvā soda uzlikšana par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem ārvalstīs? Kāda ir Lietuvā izdarītā administratīvā pārkāpuma par ātruma pārsniegšanu, kuru fiksējis fotoradars, apmaksas kārtība? Vai atsūtot paziņojumu par tam ir jābūt tulkotam latviešu valodā un kaut kādā veidā apliecinātam, ka tulkojums ir pareizs? Vai naudas sods ir jāmaksā Lietuvas bankā? Kā var pārliecināties, ka šādu paziņojumu tiešām ir sagatavojusi Lietuvas ceļu policija?
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:52
priekš kam maksāt vispār??
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi