Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pavēste.
Volcae Volcae, 16.10.2015. 15:33
Sveicināti! Jautājums ir sekojošs vai pavēste ierasties jebkādā tiesībsargājošā iestādē var tikt nosūtīta ar neierakstītu vēstuli?
Jāsaka, ka esmu šādu pavēsti saņēmis un arī uz to atsaucies savas nezināšnas dēļ.
No M.uitas policijas pārvaldes...Jums kā lieciniekam...ar nepieciešamību veikt izmeklēšanas darbības kriminālprocesā...ka, Jūsu procesuālais pienākums saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 111(1).pantu, pēc pavēstes saņemšanas ir ierasties uz iestādi, kas veic izmekēšanu.

P.S. Muitas policijai jauns pienākumu izpildītājs, arī jdarba aunas metodes jaunas?
Juris , 16.10.2015. 21:16
Jā, pavēste var tikt nosūtīta arī neierakstītā vēstulē, cerot uz jūsu kā liecinieka godprātību. Protams, neviens nevarēs pierādīt, ka jūs šo pavēsti esat vai neesat saņēmis, tāpēc nākošā jau būs ierakstīta un pēc tam jau piespiedu atvešana.
Uzaicināt ierasties var arī telefoniski, ja vien procesa virzītājam ir zināms liecinieka telefona numurs.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:42
procesa virzītājs ekonomē uz izdevumiem par pastu
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi