Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
prasības nodoršinājums
Jānis Bērziņš, 22.10.2015. 11:32
Vai kāds lūdzu, var paskaidrot, kā notiek prasības nodrošināšana uz kustamu, reģistrējamu mantu (automašīnu)? Tiek celta prasība par prasības nodoršināšanu, saņemts lēmums. Kas notiek tālāk? Lēmums jānosūta CSDD? Ja jā, vai to var darīt elektroniski?
Juris , 23.10.2015. 23:07
Jā, lēmums ar iesniegumu jāiesniedz CSDD. Vai tad lēmums ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu? Ja jā, tad vari sūtīt elektroniski, vienlaikus parakstot savu iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:23
lēmums būs jāiesniedz fiziski vai jānosūta pa pastu
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi