Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai jāceļ tiesā divas atsevišķas prasības pret īrnieku, par parādiem komunālam dienestam un īres naudas nemaksāšanu, vai var apvienot vienā prasībā?
Juris , 24.10.2015. 23:28
Var apvienot vienā.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:16
ja apsaimniekotājs un izīrētājs ir viena persona, tad var prasīt vienlaicīgi. Bet, ja izīrētājs un apsaimniekotājs ir divas dažādas prasības, tad tiesības prasīt nesamaksātos apsaimniekošanas maksājumus izīrētājam ir iespēja vienīgi tādā gadījumā, ja viņš ir samaksājis par apsaimniekošanas pakalpojumiem īrnieka vietā. Tādā gadījumā prasībā par īres maksu blakus prasība būs zaudējumu atlīdzība - un var prasīt vienlaicīgi.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:18
dažādas personas - atvainojos
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi