Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dāvinājums vai pirkums
Janis Kulbars, 10.12.2015. 11:32
Sveiki, vēlos uzzināt, kā pareizāk rīkoties. Tēvs grib dēlam atdot pusi savas zemes, kas būtu 6ha, lai dēls var celt uz zemes gabala māju. Kā būtu pareizāk nokārtot to visu un pie kā būtu jāgriežas. Zemes gabals nav apgrūtināts un sastāv no trim kadastra blokiem. Paldies
Juris , 10.12.2015. 22:32
Dāvinājumu var vieglāk apstrīdēt, tāpēc dāvināt var tad, ja droši zina, ka apstrīdēt nav kam. Nokārtot to var pie notāra, tur arī pastāstīs, kā labāk rīkoties.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi