Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Par nek. īp nodokli rīgas pašvaldībā
Zellis ;, 06.01.2016. 21:49
Sveiki! vai ir iespējams kā nebūt apstrīdēt jauno nodokli par īpašumu, ja tur nav neviens deklarētais, kas tādā gadījumā ir pacelts no 0.2% uz 1,5%. vispār tāda muļķīga situācija radās tādēļ, ka nedarbojās deklarēšanās pakalpojums internetā no 30dec 17:00-1jan 12:00. pietam man tajā atbalsta dienestā apgalvoja pa tel. (saruna ierakstīta), ka deklarēties varu jebkurā brīdī un nebrīdināja par to ka pakalpojums būs nepieejams pēc nedēlas gadumijā. un paziņojumu dienests ievietoja nepilnas 5 stundas pirms slēgšanas. vai tāda rīcība ir pieļaujama? kur sūdzēties, kā vismaz viņus varētu sodīt, jo ieņēmumu pārvaldei nekas neinteresē, viņi tik stāda rēķinu pēc saviem likumiem.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.