Jurismi
Advokāts satiekas ar klientu un saka: - Man tev ir divas ziņas – labā un sliktā. Ar kuru sākt? - Ar slikto. - Uz cietušā atrasto asins traipu analīze pierādījusi, ka tās ir tavas asinis. - Un kāda tad ir labā? - Visi rādītāji – hemoglobīns, holesterīns, cukurs – ir normas robežās!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mazbērna deklarācija
Jānis Karelis, 09.01.2016. 18:52
Jautājums, vai mēneša vecu bērnu var deklarēt vectēva piederošā dzīvoklī, protams ar viņa piekrišanu ? Dzimtsarakstu birojā paskaidroja ja jādeklarējas kur ir deklarēta māte. Māte deklarēta citā vietā, bet reāli dzīvo citā adresē un vēlas viņas dzīvesvietā piedeklarēt savu meitu. Vai patiešām šajā situācijā nedrīkst piedeklarēt tiešo radinieku mazbērnu ?
Deniss Račiks, 10.01.2016. 13:11
Saskaņa ar "Dzīvesvietas deklarēšanas likuma" 3.pantu 3.punktu kas nosaka: Nepilngadīga bērna dzīvesvieta ir vecāku (aizbildņu) dzīvesvieta, ja vecāki (aizbildņi) nav deklarējuši viņa dzīvesvietu citur.
- Jūs brīvi varat deklarēt bērnu citur!!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.