Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Īres līgums
Mārtiņš Kretulnieks, 20.01.2016. 08:30
Situācija šāda- jūlijā noīrējām dzīvokli un līgumu noslēdzām uz 3gadiem. Pirms ziemassvētkiem saimnieks nomira. Viņam ir sieva un dēls, kuriem itkā esot pusgads lai uz dzīvokli pieteiktos. Vēl ir saimnieka māsa, kurai šobrīd maksājam īres naudu, jo pēc viņas vārdiem saimnieka dēls un sieva esot mutiski paziņojuši, ka uz dzīvokli nepretendēs. Saimnieka māsa šobrīd saka ka īres līgums vairs neesot spēkā, grib paaugstināt īres maksu un slēgt jaunu līgumu. Vai tiešām līgums ir nederīgs un vai mums nav jāgaida tas pusgads kamēr var pieteikties uz dzīvokli sieva un dēls?
Juris , 20.01.2016. 22:02
Ja dzīvojamā māja vai dzīvoklis pāriet citas juridiskās vai fiziskās personas īpašumā, jaunajam īpašniekam ir saistoši iepriekšējā īpašnieka noslēgtie dzīvojamās telpas īres līgumi. Līgumus var grozīt tikai likumā "Par dzīvojamo telpu īri" noteiktajā kārtībā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi