Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
parādnieka ienākumi maksātnespējas procesā
Zane Krēsliņa, 28.01.2016. 22:08
Maksātnespējas procesa laikā parādniekm ir jāatdod 1/3 daļa noo saviem ienākumiem. Man ir jautājums - vai tas nozīmē, ka šai fiziskai personai ir jābūt pieņemtai darbā vai arī ir iespējams strādāt uz līguma pamata,kā frīlanceris, reģistrēties kā nodokļu maksātājs un attiecīgi pašam pāŗskaitīt 1/3 daļu no ienākumiem.
Ja uz maksātnespējas procesa uzsākšanas laiku persona nevar urādīt darbavietu, vai pastāv iespēja būt pašnodarbinātam?
Juris , 28.01.2016. 22:19
Protams, var būt pašnodarbināts un maksāt 1/3 no ienākumiem, ar noteikumu, ka ne mazāk kā 1/3 no minimālās algas.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.