Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
sarakste e-pastā ar banku
Kaspars Ozols, 25.02.2016. 11:05
Gribēju pajautāt vai :

1. saraksti caur epastu, tajā esošo info ir iespējams izmantot vēlāk tiesā kā pierādījumu vai tikai oficiālus, pušu apstirinātus dokumentus ar parakstiem, e-parakstiem..Vai e-pastam var būt kāds juridisks spēks?
2. Vai es kā mantinieks (līdz nav nokārtoti mantojuma dokumenti) skaitos kā 3. persona un bankai tiešām nav pienākums man izsniegt vispār nekādu informāciju par parādsaistībām bankā sakarā ar mantojumu no tēva? Vai man tomēr ir kkādas tiesības uzrādot kādu citu dokumentu, kas apliecina, ka esmu konkrētās personas dēls?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.