Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Problēma ar kustamo īpašumu
Agne Ozolina, 03.03.2016. 01:35
Pirms gada mūsu ģimenes finanšu problēmu dēļ, māja tika izlikta izsolē un pārdota. Ar pārstāvi, kas iegādājās īpašumu, mutiski vienojāmies, ka esam ar mieru par attiecīgu summu atstāt mājā iekārtas, tehniku utt. vienojāmies, kad tiks pārdota māja, tiks samaksāts par lietām. Šobrīd tas pats cilvēks vilcinās sūtīt līgumu par naudas pārskaitījumu, sakot ka viņam ir citas prioritātes utt. Kādas ir mūsu tiesības šīs mantas/lietas izņemt no konkrētā īpašuma, jo par tām neesam saņēmuši ne centa.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi