Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Līgumsods
Edijs Zaķis, 17.03.2016. 00:00
Es biju Bitei parādā par pakalpojumu,ko samaksāju Creditreform. ir pagājuši 7 gadi un tagad bite man atsūta vēstuli ka man jāmaksā Līgumsods 124.66EUR?!?(par pirms termiņa līguma laušanu) pirms tam viņi nebija sūtījuši nevienu vēstuli pec parāda dzēšanas Es gribēju zināt vai tas ir likumīgi?
Deniss Račiks, 17.03.2016. 21:30
Ne, nav. Varat rakstīt iesniegumu par krāpšanas mēģinājumu...
Vilmārs Endzelis, 25.03.2016. 18:18
Krāpšanas mēģinājums te nebūs, policija neierosinās lietu. Lai Bite sniedz tiesā, viņiem jāpamato šī līgumsoda summa. Labas izredzes aizstāvēt sevi tiesā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi