Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Par atmaksas termiņu Uzturlīdzekļu garantiju fondam
Inese Berkmane, 20.06.2016. 13:40
Esmu nonākusi sekojošā situācijā: Ne ļaunprātīgas rīcības rezultātā ir sanācis tā, ka šobrīd man kā uzturlīdzekļu pieteicējai ir jāveic atmaksa Uzturlīdzekļu garantiju fondam par summu, kas kopā ar nokavējuma procentiem krietni pārsniedz manas iespējas. Tādēļ lūdzu UGF ļaut man veikt atmaksu pa daļām, mēnesī nepārsniedzot EUR 50, taču saņēmu atbildi, ka maksimālais atmaksas termiņš ir 1 gads un līdz ar to summa mēnesī ir 123 EUR, kas krietni pārsniedz manasiespējas to maksāt, jo esmu vienīgā ienākumu guvēja, un man ir jāuztur mana nepilngadīgā meita. Šadas summas maksājums nozīmētu, ka paliekam ar meitu bez pietiekoši līdzekļiem ēdienam, vai arī man ir jāatsakās no īres dzīvokļa un jāiet dzīvot sociālajā namā, jo gan vienu, gan ortu ar šādiem mēneša maksājumiem nevaru atļauties. Kādi ir iespējamie risinājumi šādā gadījumā? Vai tiešām neviena likuma norma neparedz, ka ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu, bez papildus soda procentiem, kas šobrīd ir 0,5% dienā?
Vita Logina, 22.06.2016. 12:06
Uzrakstat uz juriskonsulte@inbox.lv
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi