Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mantojuma lieta
Mag. iur. Inese Janno, 02.07.2016. 22:37
Pazudusi mantojuma lieta! Bija testaments, kurā 2 mantinieki - meita un dēls. Meita 1992. gadā saņēma mantojuma apliecību, bet dēls nē. Faktiski mantojumu pieņēma dēls, saimnieko līdz šai dienai. Tagad vēlas sakārtot dokumentus, bet nekā, jo pazudusi mantojuma lieta. Notāre(tā pati, kas 1992. gadā)pasaka, ka nav iespējams, notāru padome sūta uz tiesu, bet tiesā jau nav ko prasīt. tiesa jau vairs mantojuma tiesībās neapstiprina. Faktu var konstatēt arī notārs. Par pienākumu atjaunot mantojuma lietu notāram arī tiesa nevar uzlikt. Visi vienbalsīgi apgalvo, ka tādi gadījumi Latvijā neesot bijuši un neviens nezina ko darīt. Pašreiz gaidu atbildi no ministrijas. Bet cienītie kolēģi, varbūt kādam tāda prakse ir?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi