Jurismi
Jautājums: Kā tu sauc juristu ar IQ 75? Atbilde: Jūsu godība
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Autonoma atsakās izsniegt aktu par līgumsoda piemērošanu
Liene Kalniņa, 11.07.2016. 23:12
Paņēmu nomā mašīnu uz 3 dienām. Līguma slēgšanas brīdī izsniedzu iznomātājam drošības naudu. Atgriezu mašīnu, iznomātājs konstatēja, ka mašīna nav nodota tīra, teica, ka būs jāmaksā līgumsods 30 eur apmērā( protams, apmēram nepiekrītu, atzīšos, ka steigā nemaz to līgumu pat neizlasīju). Līgumā bija noteikts, ka ķīlas naudu atgriež tikai pēc 30 dienām. 30 dienas pagājušas, eju pēc savas drošības naudas, noma man norēķinājusi no tās 30 eur līgumsodu, pieprasīju sastādīt aktu, jo zinu, ka gribēšu to apstrīdēt, atsakās man to izsniegt. Drošības čeku ar līgumu arī atņēma, teica, ja nedošu, tad ķīlas naudu viņi man atpakaļ neizsniegs. Ko man tagad iesākt? Kā lai apstrīdu savas tiesības, ja nav pieejami nedz dokumenti, nedz čeki, nekas. Paldies par jebkuru viedokli.
Vilmārs Endzelis, 12.07.2016. 10:52
vēsies PTAC, tas ir viņu lauciņš.
Deniss Račiks, 14.07.2016. 22:39
Cik sapratu naudu neatgrieza vispār? Tad tiek pārkāpti līguma nosacījumi... Uzrakstiet pretenziju rakstveida uz jur.adresi, nosūtiet ar ierakstīto vēstuli. Sagaidiet atbildi...(parasti atbildi nesniedz). Tālāk iesniegums Valsts policija, par krāpšanas mēģinājumu (rezultāta nebūs, bet nervus viņiem pabojāsiet), PTAC un sagaidot atbildi uz tiesu. Ka rāda prakse, viss atrisinās līdz tiesai - dēļ 30,00EUR sev reputāciju firmas nebojās
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.