Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Krimināllietas ierosināšana Administratīvajā tiesā
Gatis Krūmiņš, 02.09.2016. 09:42
Esmu saskāries kad civilprocesa laikā tiesnesis saskatot kriminālpārkāpumu saka ka viņš var lūgt ierosināt krimināllietu. Vai administratīvā procesa lietā arī tas darbojas? Kā tas notiek? Vai es varu lūgt ierosināt krimināllietu? To lūdz prokuratūrai vai kā?
Vilmārs Endzelis, 02.09.2016. 17:54
lūgt var. Tiesai ir tiesības pieņemt vienīgi blakuslēmumu, piemēram, policijai, kurā norāda, ko ir saskatījusi un lūgt izvērtēt krimināllietas ierosināšanas nepieciešamību. Tiesas pienākums nedz arī tiesības nav ierosināt krimināllietu policijas vai prokuratūras vietā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi