Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Zemnieku saimniecibas mantošana
anne Bojare, 29.10.2016. 18:49
Manam tēvam piedereja zemnieku saimniecība, bet saimnieciskā darbība tā arī nekad netika veikta.Vienīgi 90-jos gados tika iegādāta dzīvojamā māja bez zemes. Tagad kad tēvs nomira, man jākārto mantojums, lai mantotu zemnieku saimniecību jānovērtē bizness. Īsti nesaprotu vai var izņemt izziņu no VZD par mājas kadastrālo vērtību, vai tomēr jāmaksā vērtētājam, lai novērtē? tāpat arī nav skaidrs kādu biznesu vērtēt, ja nekad netika veikta saimn.darbība??????
anne Bojare, 14.11.2016. 14:17
Vai tiešām nevienam juristam nav viedokļa par šo?????Paldies
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi