Jurismi
Advokāts satiekas ar klientu un saka: - Man tev ir divas ziņas – labā un sliktā. Ar kuru sākt? - Ar slikto. - Uz cietušā atrasto asins traipu analīze pierādījusi, ka tās ir tavas asinis. - Un kāda tad ir labā? - Visi rādītāji – hemoglobīns, holesterīns, cukurs – ir normas robežās!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Garāžu kooperatīva pārreģistrācija
Raivis Spuris, 05.12.2016. 09:44
Sveiki. PSRS laikos 5 cilvēki kopā izveidoja garāžu kooperatīvu un uzbūvēja 5 kopā esošas garāžas. Katram piederēja viena garāža, bet īpašumtiesības nebija nostiprinātas zemesgrāmatā. Viens cilvēks(persona A) no pārējiem 4 cilvēkiem šīs garāžas atpirka bez nekādiem līgumiem. Tagad šis viens cilvēks(persona A) vēlas nostiprināt īpašumtiesības zemesgrāmatā uz visām garāžām. Bija (laikam) buvvaldē, kur viņam teica, ka vecās kooperatīvas statūti vairs neder un ir jāreģistrē UR jauna kooperatīva. Vai var nereģistrēt jaunu kooperatīvu, bet nostiprināt zemesgrāmatā īpašumtiesības uz šīm garažām personai A? Iepriekšējie īpašnieki piekrīt, ka persona A iegūst šīs garāžas īpašumā. Ir saglabājušies arī vecie dokumenti. Un ka'da būtu procedūra? Vai pietiktu ar nostiprinajuma lūgumiem un iepriekšējo īpašnieku piekrišanu? Protams, uzrādot arī dokumentus, kas apstiprina iepriekšējo īpašnieku īpašuma tiesības
LL.M. Raimonds Upelnieks, 23.12.2016. 12:11
man liekas, ka visiem 5 cilvēkiem jāreģistrē sākotnējās īpašumtiesības zemesgrāmatā un tad no atlikušajiem četriem jānoformē atsevišķi 4 darījumi, kuru ietvaros īpašumtiesības pāriet vienam.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi