Jurismi
Advokāts: Vai Jums ir bērni vai kaut kas tādā garā??
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai vienā daudzdzīvokļu ēkā iespējamas divas dzīvokļu īpašumu biedrības un dalīta apsaimniekošana?
Sigita Skuja, 01.01.2017. 20:08
Situācija: daudzdzīvokļu māja (kopīpašumi), pirms vairākiem gadiem dibināta Dzīb, kura uz doto brīdi vairs neatbilst statūtiem - 2 no 5 valdes locekļiem vairs nav īpašnieki, līdz ar to biedrības noslēgtais līgums ar apsaimniekošanas uzņēmumu ir neatbilstošs (vispār novecojis, summas vēl latos). Galvenā problēma: Dzīb valdes priekšsēdētājas un mājas vecākās vienā personā pašdarbība, noladība un nevēlēšanas sakārtot šo jautājumu. Tika veikta aptauja, nobalsoja par biedrības valdes maiņu- anketas nozuda (vecākā savāca, tālāk nevirzīja), protokoli no kopsapulcēm pazūd! Kā piespiest sakārtot šo jautājumu? Caur Prokuratūru? Problēma: esošai m.vecākai vairākas pilnvaras un spēja savākt balsu vairākumu kopsapulcēs par labu savām vajadzībām!
Sigita Skuja, 01.01.2017. 20:11
Vai iespējams daļai mājas atdalīties- pusei mājas (tā arī fiziski sanāk- mājai ir divas atsevišķas kāpņu telpas)? Veidot savu biedrību un slēgt atsevišķu līgumu ar apsaimnekotāju?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 02.01.2017. 01:51
Un ja katrs īpašnieks gribēs atdalīties un apsaimniekot savu daļu pats? Nesanāks. Vajag reāli savākties un nobalsot par apsaimniekotāja maiņu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.