Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Parāda atgūšana
Sandris Keišs, 28.02.2017. 19:53
Sveiki, ar ko būtu jāsāk un kā būtu pareizāk rīkoties?
Kādu laiciņu atpakaļ tika noslēgts rakstisks līgums, par meža izstrādi ar Zemnieku saimniecību. Cirsma tika izstrādāta, bet naudu uz kontu nepārskaitīja, ko solīja pārskaitīt vēlāk. Līdz šim momentam , tas nav izdarīts. Kādi ir varianti un ko Jūs ieteiktu darīt, jo pieredzes šajā jomā man nav. Griezsties pie parādu piedziņas firmas, pārdod līgumu vai iet uz tiesu?
Deniss Račiks, 14.03.2017. 17:44
Cik % jūs gatavi atdot par naudas saņemšanu?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi