Jurismi
Atkal tiesa. Tiesnesis jautā apsūdzētajam: - Kāpēc jūs nolēmāt aplaupīt tieši šo veikalu? - Tāpēc, ka šis veikals ir tuvāk manai mājai. Jūs pats zināt, kādi tagad laiki - māju bez uzraudzības ilgi nevar atstāt!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Zemes nomas līguma laušana
Dace Berga, 11.06.2017. 16:11
Labdien.
Radusies situācija šāda. Starp zemes īpašnieku un nomnieku tika slēgts zemes nomas līgums uz 5 gadiem. Ar runu, ka līgumu var laizt, 12 mēnešus iepriekš brīdinot. Ja nomnieks tiek brīdināts šā gadaJūnija mēnesī, tad sanāk, ka 2018.g jūnijā, viņam beidzas līgums par zemes nomu.
Vai nomnieks var turpināt sēt labību, zinādams, ka nākošajā gadā uz labības novākšanu, līgums būs beidzies.
dipl.iur. Iveta Nestere, 12.06.2017. 14:20
Ir jaatrunā papildus termiņi labības novakšanai līgumā.
elxia martinez, 12.06.2017. 22:18
Ātrs un uzticams finansiālo atbalstu. mēs kreditējam aģentūra iecēla ProFinance Latvijā, kas piedāvā kredītu pakalpojumus, lai finansētu savu projektu. Mēs maksājam 2000-1000000 € atmaksājams ar procentiem 2% gadā laika posmā no jūsu izvēles. lūdzu, sazinieties ar mūsu biroju pa e-pastu: elxia@inbox.ru
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi