Jurismi
Kādā advokātu birojā pie sienas karājas glezna, kas pietiekami skaidri parāda šīs profesijas būtību: divi vīri strīdas par to, kam pieder govs: viens velk govi aiz ragiem, otrs – aiz astes, bet advokāts pa to laiku govi mierīgi slauc…
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Administratīvā soda atcelšanas iespējamība
Zigmars Bluķis, 20.06.2017. 10:53
Vai pastāv iespēja apstrīdēt dzelteno plāksteri, ja pārkāpuma protokolā nav norādīts automašīnas novietošanas laiks un automašīnas reģistrācijas numurs?
dipl.iur. Iveta Nestere, 04.07.2017. 16:20
Viņi jau veic foto fiksāciju pārkāpumam. Varat pārsūdzēt, pamatojot sūdzību ar procesuālās kārtības neievērošanu norādot uz būtiskiem trūkumiem protokolā, bet nedomāju, ka šo pārkāpumu atzīs par tik būtisku, lai atceltu piemēroto sodu, jo ir pierādījums foto fiksācija ar laiku, datumu un automašīnas reģistrācijas numuru.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi