Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Administratīvā soda atcelšanas iespējamība
Zigmars Bluķis, 20.06.2017. 10:53
Vai pastāv iespēja apstrīdēt dzelteno plāksteri, ja pārkāpuma protokolā nav norādīts automašīnas novietošanas laiks un automašīnas reģistrācijas numurs?
dipl.iur. Iveta Nestere, 04.07.2017. 16:20
Viņi jau veic foto fiksāciju pārkāpumam. Varat pārsūdzēt, pamatojot sūdzību ar procesuālās kārtības neievērošanu norādot uz būtiskiem trūkumiem protokolā, bet nedomāju, ka šo pārkāpumu atzīs par tik būtisku, lai atceltu piemēroto sodu, jo ir pierādījums foto fiksācija ar laiku, datumu un automašīnas reģistrācijas numuru.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi