Jurismi
Mazais Jurītis piedalās tiesas prāvā, kur šķiras viņa vecāki. Tiesnesis jautā: – Saki, pie kā tu gribētu palikt dzīvot – pie tēta vai mammas? – Tas atkarīgs no tā, – atbild mazais, – kam tiks dators.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Par mātes un tēva tiesībām
Inga Grebņicka, 12.09.2017. 13:58
Labdien!
Lūdzu jūsu palīdzību. Ar bērna tēvu oficiāli esam šķīrušies jau vairāk kā 4 gadus. Tiesa pieprieda maksāt alimentus, ko viņš nedarīja. Lieta aizgāja līdz tiesas izpildītājam, beigās maksāja Uzturlīdzekļu fonds. Pirms mēneša, bērna tēvs ieskaitīja uz konta visu parāda summu, kā arī apsolīja turpmāk maksāt alimentus, bet jautājums būs par ko citu. Tagad, viņš pieprasa, lai viņam atvedu bērnu tad kad viņš vēlēsies ( piebildīšu, ka bērna tēvs dzīvo Daugavgrīvā, mēs ar bērnu Ķekavas novadā, autotransporta man nav, respektīvi no Ķekavas novada jābrauc uz Daugavgrīvu). Kā viņš saka, ka parādu man ir atdevis, tagad man jāpielāgojas viņam. Jautājums, cik juridiski viņam ir tiesības izteikt šāda veida pieprasījumus. Es neaizliedzu tikties ar bērnu, man vienīgais lūgums ir, ka viņš pats atbrauc bērnam pakaļ, un arī atved viņu atpakaļ (zinot to faktu, ka bērna tēvam ir autotransports). Lūdzu palīdziet ar padomu!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi