Jurismi
Kas amerikāņiem ir vislielākā traģēdija ? - Vislielākā traģēdija ir tad, kad pilna lidmašīna ar advokātiem iegāžas jūrā un ... izrādās, ka divas vietas tomēr ir bijušas tukšas!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Samaksājām parādu iepriekšējā saimnieka vietā
Jevgenijs Graholskis, 31.10.2017. 22:01
Labdien!
Situācija: Nopirkām dzīvokli, ievācāmies 1.jūlijā. Pirkuma līgumā rakstīts ka īpašniece apmaksā visus komunālos maksājumus par jūnija mēnesi.
Augustā atnāca rēķins par jūliju un parāds par jūniju ( Apsaimniekotāji saputrojušies, un nav aizsūtījuši jūnija rēķinu iepriekšējai saimniecei, bet pielikuši mums ) Sieva nezinot situāciju, apmaksāja abus rēķinus gan tekošo, gan parādu par jūniju ( kas bija jāapmaksā iepriekšējai saimniecei )
Jautājums: Vai mēs varam tiesiski pieprasīt naudu ko mēs samaksājām iepriekšējās saimniece vietā?
dipl.iur. Iveta Nestere, 01.11.2017. 17:21
Varat, bet vai parāda summa būs tik liela, lai segtu kaut tiesāšanās izdevumus? Bet ja tas ir principa jautājums, protams, Jums ir līgums, kur viena puse ir uzņēmusies saistības, kuras nav izpildījusi, tāpēc, Jums ir prasījuma tiesības uz līguma neizpildīto daļu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.