Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Servitūta ceļš!
Inga Ulanova, 07.11.2017. 11:31
Sveiki!

Interesē viss pa servitūta ceļiem.
Vēlos iegādāties māju. Papētot Zemesgrāmatas info redzams, ka mājai ir apgrūtinājums- servitūta cels. Pa šo ceļu uz savu īpašumu piekļūst vel divi īpašnieki. Sāku domāt....vai tas nozīmē, ka ziemā visu sniegu jāšķūrē tam īpašniekam, kuram šī zeme ir kā servitūts zemesgrāmatā? Tas būtu jadara man, ja es lemju par labu īpašuma iegādei. Lasīju daudz, bet tas tik nereāli šķiet, ka citi tik izmanto, bet kāds pucēs un kops.
Dalieties sr pieredzi un zināšanām.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.