Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
par maksātnespēju un kredīta samaksu
Elīna G, 22.03.2018. 15:05
Vīram ir pasludināta maksātnespēja. Pēdējo 3 gadu laikā viņš nav veicis kredīta apmaksu. Esam solidāri aizņēmēji. Saskaņa ar Civillikuma 1686.p. man ir tiesības pieprasīt atmaksāt manus ieguldījumus. Maksātnespējas administartors un tiesa noraidīja šos manu kreditora prasījumu pamatojot uz to, ka es iepriekš neesot pieprasījusi viņam veikt šādu atmaksu! Bet kā tad es varēju to pieprasīt, ja es nezināju ka viņš ierosinās savu maksātnespēju, bet kredīta termiņš vēl ir 13 gadi. Nekur likumā nav pateikts cik ilgā termiņā man ir jāpieprasa atmaksāt manu ieguldījumu. Kā es tagad tieku pie saviem līdzekļiem, kaut vai lai administrators mani atzītu par kreditoru uz šo summu?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.