Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Uzturlīdzekļi
ilze jaunava, 30.03.2018. 10:31
Jautājums sekojošais - kamēr ilga šķiršanās process bija 8 mēnešu periods kad tēvs neko nemaksāja uz bērnu un pēc tiesas sprieduma saka maksāt piespriesto uzturlīdzekļu summu un tā parāda (par 8 mēnešiem ) pārskaitīja 200€ un tad katru mēnesi 5€ - ka atsevišķu maksājumu. Pagāja 4 gadi un tagad atnāca vēstule no tiesu izpildītajiem par visas summas atmaksu, bet pa visiem gadiem izmaksātā vairāk ka puse..... vai tas neskaitās
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi