Jurismi
Advokāts satiekas ar klientu un saka: - Man tev ir divas ziņas – labā un sliktā. Ar kuru sākt? - Ar slikto. - Uz cietušā atrasto asins traipu analīze pierādījusi, ka tās ir tavas asinis. - Un kāda tad ir labā? - Visi rādītāji – hemoglobīns, holesterīns, cukurs – ir normas robežās!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Zaudējumu piedziņa no nepilngadīgā
Roberts S, 24.04.2018. 12:06
Sveiki! Vai ir iespējams piedzīt iestādes izmaksātu nelaimes gadījuma pabalstu darbiniekiem regresa kārtā no nepilngadīgas personas, ja nepilngadīgais ir izdarījis NN pret iestādes darbinieka veselību? Lietā atbildētāji būs vecāki (pārstāvji) un visi kopā darbosies kā koppārstāvji nepilngadīgajam!
Un vai iestādei ir iespējas šo prasību uzturēt kriminālprocesa ietvaros un pieteikt sevi kā cietušajam, vai arī tā ir atsevišķa civiltiesiska prasība? Ir kādam pieredze bijusi šajā jautājumā?
Paldies!
dipl.iur. Iveta Nestere, 27.04.2018. 17:12
Nepingadīgo pārstāv vecāki, ja nav iecelts aizbildnis, standarta situācijā, nepingadīgajam parasti nav savas mantas uz kuru varētu vērst piedziņu, respektīvi, atbild vecāki.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.